سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱
خانه / محیط زیست / تهیه پیوست زیست محیطی و اجتماعیِ صنایع، اضطرار است
تهیه پیوست زیست محیطی و اجتماعیِ صنایع، اضطرار است

تهیه پیوست زیست محیطی و اجتماعیِ صنایع، اضطرار است

مشاور عالی کمیسیون مسئولیت اجتماعی اتاق ایران گفت: قبل از افتتاح صنعت، تهیه پیوست محیط زیستی اضطرار است و داشتن پیوست اجتماعی و فرهنگی ضرورت است. اینکه چه تاثیری می خواهیم بر نظام اجتماعی بگذاریم و چه آورده و یا چه عوارضی برای جامعه، کشور و منطقه داریم؟

اردشیر گراوند در همایش نکوداشت مسئولیت پذیران اجتماعی گام اول توسعه در اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: هدف فعالیت ها، سلامت فرزندان، خانواده و نظام اجتماعی است و فعالیت صرفا برای پول نیست و فعالیتی که سلامت نظام اجتماعی در آن نباشد، ابتر است.

وی با اشاره به اینکه ضرورت مسئولیت اجتماعی بدیهی است، افزود: قبل از افتتاح صنعت، تهیه پیوست محیط زیستی اضطرار است و داشتن پیوست اجتماعی و فرهنگی ضرورت است. اینکه چه تاثیری می خواهیم بر نظام اجتماعی بگذاریم و چه آورده و یا چه عوارضی برای جامعه، کشور و منطقه داریم؟

گراوند تصریح کرد: داشتن مطالعه پیوست اجتماعی ضرورت است زیرا مسئولیت اجتماعی ما را روشن می کند و مادامی که این پیوست نباشد، تکلیف مسئولیت اجتماعی روشن نمی شود.

مشاور عالی کمیسیون مسئولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی ایران گفت: پیشنهاد می کنم اطلسی از اقدامات انجام شده در راستای مسئولیت اجتماعی تهیه شود و ببینیم کارهایی که چهار سال قبل انجام دادیم باید انجام می شد یا نه؟ چراکه گاهی کاری نکردن به صلاح است و تهیه این اطلس ضرورت جدی است و به درد مدیریت استان می خورد./منبع: ایسنا

حتما ببینید

رهایی از شر کربن دی‌اکسید با استخدام پلانکتون‌ها

رهایی از شر کربن دی‌اکسید با استخدام پلانکتون‌ها

دانشمندان قصد دارند کربن دی اکسید را در اعماق اقیانوس دفن کنند تا به محیط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.