انرژی‌های پاک

چرخش پایتخت نفت و انرژی آمریکا به سمت انرژی های تجدیدپذیر

وقتی اسم تگزاس می آید، خواستگاه برخی از بزرگترین شرکت های انرژی خصوصی جهان در ذهن تداعی می شود. اما پایتخت نفت و گاز آمریکا نیز تمایل به حرکت به سمت انرژی های تجدیدپذیر دارد.

وقتی اسم تگزاس و بزرگترین شهر آن می آید، خواستگاه برخی از بزرگترین شرکت های انرژی خصوصی جهان در ذهن تداعی می شود. اما پایتخت نفت و گاز آمریکا نیز تمایل به حرکت به سمت انرژی های تجدیدپذیر دارد.

شهر هیوستون متعهد شده است تا به عنوان بخشی از همکاری های جدید با NRG Energy صد در درصد انرژی تجدیدپذیر خریداری کند. در طول این توافق هفت ساله، پیش بینی می شود که هزینه برق شهر کاهش یابد و ۹.۳ میلیون دلار در سال صرفه جویی حاصل شود.


این توافقنامه این شهر را در مسیر صحیح یک شهر دوستدار محیط زیست قرار می دهد. علاوه بر وعده تجدیدپذیر، خطوط دوچرخه سواری در حال ساخته شدن است و مردم تشویق می شوند از اتومبیل های برقی استفاده کنند.


حتی از الون مسک تقاضا شده است که شرکت های Tesla و SpaceX را به این شهر منتقل کند، با این امید که این پیشنهاد به سایر مشاغل کمک کند تا هوستون را ببینند که واقعاً چه هست و نه یک سرمایه جهانی تجارت نفت و گاز./زیست انلاین

منبع: oilprice

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا